Καταχωρήθηκε Γνωστοποιήθηκε Σε εξέλιξη Απαντήθηκε Κλειστό Στο αρχείο

Γενική κατηγορία αιτημάτων ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ ΣΕ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΟ

#143
Γνωστοποιήθηκε
Αναρτήθηκε πριν ένα χρόνο

Περιγραφή αιτήματος:

ΚΥΡΙΟΙ
ΣΗΜΕΡΑ ΕΠΙΣΚΕΦΘΗΚΑ ΤΗΝ ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ ΚΑΙ ΕΝΩ ΠΕΡΠΑΤΟΥΣΑΜΕ ΕΠΙ ΤΗΣ ΟΔΟΥ ΜΙΣΙΑΟΥΛΛΗ ΚΑΙ ΚΑΒΑΖΟΓΛΟΥ ΚΑΤΕΒΑΙΝΟΝΤΑΣ ΤΟ ΚΑΤΗΦΟΡΟ ΤΟΥ ΜΟΝΟΔΡΟΜΟΥ, ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΑΠΟ ΤΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ RIVER ROCK ΥΠΗΡΧΕ ΕΝΑ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΟ. ΕΙΧΑ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΤΑ 2 ΜΟΥ ΠΑΙΔΑΚΙΑ , ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΤΟ ΕΝΑ ΠΕΡΠΑΤΟΥΣΕ ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΟ ΗΤΑΝ ΣΕ ΠΑΙΔΙΚΟ ΑΜΑΞΑΚΙ. ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΕΝΩ ΕΤΡΕΧΕ ΣΚΟΝΤΑΨΕ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΑΙ ΧΤΥΠΗΣΕ ΓΔΕΡΝΟΝΤΑΣ ΤΟ ΠΟΔΙ ΤΟΥ (ΔΕΞΙ ΓΟΝΑΤΟ). ΣΗΜΕΙΩΤΕΟ ΔΕ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΟΥΤΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙΚΟ ΑΜΑΞΑΚΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΣΗΜΕΙΟ.
ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΕΠΙΤΡΕΠΤΑ ΕΝ ΕΤΗ 2019, Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΝΑ ΒΑΖΕΙ ΟΠΟΥΔΗΠΟΤΕ ΘΕΛΕΙ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΘΗΣΑΥΡΙΣΕΙ, ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΣΕ ΔΗΜΟΣΙΟΥΣ ΧΩΡΟΥΣ.

ΕΠΙΦΥΛΑΣΣΟΜΑΙ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΝΟΜΙΜΩΝ ΜΟΥ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΩΝ.

Τοποθεσία:

Μονοπέτρας, Αγ. Νάπα, Κύπρος

Πορεία Αιτήματος

Καταχωρήθηκε

Καταχωρήθηκε

πριν ένα χρόνο

Δημιουργήθηκε από: Ανώνυμος Χρήστης

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Γενική κατηγορία αιτημάτων

Γνωστοποιήθηκε

Γνωστοποιήθηκε

πριν ένα χρόνο

Δημιουργήθηκε από: Διαχειριστής

Tο αίτημα σας γνωστοποιήθηκε και διαβιβάστηκε στις αρμόδιες υπηρεσίες του Δήμου για διερεύνηση και απόψεις.