Καταχωρήθηκε Γνωστοποιήθηκε Σε εξέλιξη Απαντήθηκε Κλειστό Στο αρχείο

Πράσινο Νησίδα οδός Ιωννίνων

#172
Καταχωρήθηκε
Αναρτήθηκε πριν 4 μήνες

Περιγραφή αιτήματος:

Στη νησίδα στην έξοδο της οδού Ιωαννίνων πρέπει να κοπούν τα φυτά για να βλέπει καλύτερα ο οδήγος που βγαίνει προς την Λεωφόρο Ρεθύμνου αν έρχονται αυτοκίνητα ή όχι. Αλλιώς πρέπει να προσθέσετε καθρέφτη απέναντι που να βλέπουν οι οδηγοί αν έρχονται αυτοκίνητα ή όχι.

Τοποθεσία:

Ιωαννίνων, Αγ. Νάπα, Κύπρος

Πορεία Αιτήματος

Καταχωρήθηκε

Καταχωρήθηκε

πριν 4 μήνες

Δημιουργήθηκε από: Ανώνυμος Χρήστης

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Πράσινο