Καταχωρήθηκε Γνωστοποιήθηκε Σε εξέλιξη Απαντήθηκε Κλειστό Στο αρχείο

Γενική κατηγορία αιτημάτων Λαντα - Μακρόνησος Δρομάκι

#88
Γνωστοποιήθηκε
Αναρτήθηκε πριν 3 χρόνια

Περιγραφή αιτήματος:

Χρονιά τώρα επισκέπτομαι τοις παράλιες Λαντα και Μακρόνησος είναι τόσο κοντά που πηγαίνω -ερχομέ απο την μια στην αλλη με τα ποδιά όμως κατά την διαδρομή αντικρίζω κατι πολλή αντί αισθητικό στο δρομάκι που τοις συνδέει κάθε φορά .....
Κάποιοι θεώρησαν τον χώρο δικό του και τοποθέτησαν πλαστικές καρέκλες τραπέζια και αλλα πράγματα ΜΟΝΙΜΑ εκεί .....πιο χωριάτικο πράγμα δεν έχω ξαναδεί (εντάξει ίσος υπερβάλω λίγο...λίγο όμως )
είναι απαράδεκτο που τόσα χρονιά δεν κανεται κάτι να τα απομακρύνουν από εκεί ...

Τοποθεσία:

Makronisos, Ayia Napa, Κύπρος

Πορεία Αιτήματος

Καταχωρήθηκε

Καταχωρήθηκε

πριν 3 χρόνια

Δημιουργήθηκε από: Ανώνυμος Χρήστης

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Γενική κατηγορία αιτημάτων

Γνωστοποιήθηκε

Γνωστοποιήθηκε

πριν 3 χρόνια

Δημιουργήθηκε από: Διαχειριστής

Το αίτημα σας γνωστοποιήθηκε και διαβιβάστηκε στην αρμόδια υπηρεσία (Επιθεωρητή Παραλιών) για απόψεις