Καταχωρήθηκε Γνωστοποιήθηκε Σε εξέλιξη Απαντήθηκε Κλειστό Στο αρχείο

Παραλίες Επιδιορθωση δρομου

#167
Καταχωρήθηκε
Αναρτήθηκε πριν ένα χρόνο

Περιγραφή αιτήματος:

Ο χωτατοδρομος για την παραλια λαντα εχει πολλες λακουβες παρακαλω να επιδιωρθοθουν

Τοποθεσία:

Μονοπέτρας, Αγ. Νάπα, Κύπρος

Πορεία Αιτήματος

Καταχωρήθηκε

Καταχωρήθηκε

πριν ένα χρόνο

Δημιουργήθηκε από: Ανώνυμος Χρήστης

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Παραλίες