Καταχωρήθηκε Γνωστοποιήθηκε Σε εξέλιξη Απαντήθηκε Κλειστό Στο αρχείο

Τεχνικά θέματα Σκουπιδια

#170
Καταχωρήθηκε
Αναρτήθηκε πριν 5 μήνες

Περιγραφή αιτήματος:

Η πράσινοι κάδοι βρίσκονται στο πλάι του δρόμου σε ειδικό χώρο. Όμως επειδή γεμίζουν οι κάλαθοι, αφήνουν ανοιχτή την πόρτα του χώρου μες τον δρόμο και εμποδίζει.

Τοποθεσία:

Μαρτίου 25 6, Αγ. Νάπα, Κύπρος

Πορεία Αιτήματος

Καταχωρήθηκε

Καταχωρήθηκε

πριν 5 μήνες

Δημιουργήθηκε από: Ανώνυμος Χρήστης

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Τεχνικά θέματα