Καταχωρήθηκε Γνωστοποιήθηκε Σε εξέλιξη Απαντήθηκε Κλειστό Στο αρχείο

Καθαριότητα ΛΙΜΑΝΙ-ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ

#101
Γνωστοποιήθηκε
Αναρτήθηκε πριν 3 χρόνια

Περιγραφή αιτήματος:

ΑΓΑΠΗΤΟΙ ΚΥΡΙΟΙ,ΕΠΙΣΚΕΦΤΗΚΑ ΣΤΙΣ 2/1/2018 ΜΕ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΟΥ ΤΟ ΛΙΜΑΝΑΚΙ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΣΑΣ ΚΑΙ ΔΙΕΠΙΣΤΩΣΑ ΜΕΤΑ ΛΥΠΗΣ ΜΟΥ ΤΙΣ ΑΚΑΘΑΡΣΙΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΝΕΡΟ.ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΠΑΣΜΕΝΕΣ ΠΛΑΣΤΙΚΕΣ ΚΑΡΕΚΛΕΣ (μπροστά από τα σκαλιά της ψαροταβέρνας του λιμανιού),ΠΑΛΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ(μπροστά από την είσοδο της λιμενικής αστυνομίας) ΕΝΩ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΔΙΑΣΠΑΡΤΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΛΙΜΑΝΙ.ΕΠΙΣΗΣ ΣΤΟΝ ΠΕΡΙΓΥΡΟ ΤΟΥ ΛΙΜΑΝΙΟΥ ΜΑΛΛΟΝ Ο ΚΑΘΕ ΙΔΙΟΚΤΗΤΗΣ ΒΑΡΚΑΣ ΕΧΕΙ ΠΕΤΑΞΕΙ ΟΤΙ ΤΟΥ ΗΤΑΝ ΑΧΡΗΣΤΟ.ΚΥΡΙΟΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΓΡΑΦΩ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΘΙΞΩ ΚΑΝΕΝΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΝ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑ ΕΝΑ ΤΟΣΟ ΩΡΑΙΟ ΛΙΜΑΝΑΚΙ ΝΑ ΚΑΤΑΝΤΗΣΕΙ ΣΚΟΥΠΙΔΟΤΟΠΟΣ.ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

Τοποθεσία:

Μονοπέτρας, Αγ. Νάπα, Κύπρος

Πορεία Αιτήματος

Καταχωρήθηκε

Καταχωρήθηκε

πριν 3 χρόνια

Δημιουργήθηκε από: Ανώνυμος Χρήστης

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Καθαριότητα

Γνωστοποιήθηκε

Γνωστοποιήθηκε

πριν 3 χρόνια

Δημιουργήθηκε από: Διαχειριστής

Το αίτημα σας γνωστοποιήθηκε και διαβιβάστηκε στην αρμόδια υπηρεσία (Υγειονομική Υπηρεσία) για ενέργεια