Καταχωρήθηκε Γνωστοποιήθηκε Σε εξέλιξη Απαντήθηκε Κλειστό Στο αρχείο

Συντηρήσεις - Επιδιορθώσεις Πεζόδρομο προς κάβο κρεκο

#102
Κλειστό
Αναρτήθηκε πριν 3 χρόνια

Περιγραφή αιτήματος:

Τι θα γίνει με το πεζοδρόμιο έξω από το σπίτι μας που το έχουν ξεκινήσει ένα μικρό κομμάτι και το άφησαν. Ποτέ θα τελειώσει?

Τοποθεσία:

Κάβο Γκρέκο, Αγ. Νάπα, Κύπρος

Πορεία Αιτήματος

Καταχωρήθηκε

Καταχωρήθηκε

πριν 3 χρόνια

Δημιουργήθηκε από: Ανώνυμος Χρήστης

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Συντηρήσεις - Επιδιορθώσεις

Γνωστοποιήθηκε

Γνωστοποιήθηκε

πριν 3 χρόνια

Δημιουργήθηκε από: Διαχειριστής

Tο αίτημα σας γνωστοποιήθηκε και διαβιβάστηκε στις αρμόδιες υπηρεσίες Τεχνικές Υπηρεσίες για απόψεις και ενέργεια.

Κλειστό

Κλειστό

πριν 3 χρόνια

Δημιουργήθηκε από: Διαχειριστής

Τό πρόβλημα επιδιορθώθηκε