Καταχωρήθηκε Γνωστοποιήθηκε Σε εξέλιξη Απαντήθηκε Κλειστό Στο αρχείο

Καθαριότητα Μπουκάλια στο πεζοδρομιο

#103
Κλειστό
Αναρτήθηκε πριν 3 χρόνια

Περιγραφή αιτήματος:

Πεταμένα μπουκάλια στο πεζοδρομιο δίπλα από ανακύκλωση ταχυδρομείου

Τοποθεσία:

Ομονοίας, Αγ. Νάπα, Κύπρος

Πορεία Αιτήματος

Καταχωρήθηκε

Καταχωρήθηκε

πριν 3 χρόνια

Δημιουργήθηκε από: Ανώνυμος Χρήστης

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Καθαριότητα

Γνωστοποιήθηκε

Γνωστοποιήθηκε

πριν 3 χρόνια

Δημιουργήθηκε από: Διαχειριστής

Το αίτημα σας γνωστοποιήθηκε και διαβιβάστηκε στις αρμόδιες υπηρεσίες Υγειονομική Υπηρεσία και Υπεύθυνο Καθαριότητας για ενέργεια

Κλειστό

Κλειστό

πριν 3 χρόνια

Δημιουργήθηκε από: Διαχειριστής

Συνεργείο του Δήμου έχει προχωρήσει στην καθαριότητα του χώρου