Καταχωρήθηκε Γνωστοποιήθηκε Σε εξέλιξη Απαντήθηκε Κλειστό Στο αρχείο

Συντηρήσεις - Επιδιορθώσεις Παγκάκια στο Νηπιαγωγίο

#105
Κλειστό
Αναρτήθηκε πριν 2 χρόνια

Περιγραφή αιτήματος:

χρειάζονται πογιάτισμα και συντήρηση τα παγκακια στην εισοδο του νηπιαγωγιου

Τοποθεσία:

Κάσαλου, Αγ. Νάπα, Κύπρος

Πορεία Αιτήματος

Καταχωρήθηκε

Καταχωρήθηκε

πριν 2 χρόνια

Δημιουργήθηκε από: Ανώνυμος Χρήστης

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Συντηρήσεις - Επιδιορθώσεις

Γνωστοποιήθηκε

Γνωστοποιήθηκε

πριν 2 χρόνια

Δημιουργήθηκε από: Διαχειριστής

Tο αίτημα σας γνωστοποιήθηκε και διαβιβάστηκε στις αρμόδιες υπηρεσίες Τεχνικές Υπηρεσίες για ενέργεια

Απαντήθηκε

Απαντήθηκε

πριν 2 χρόνια

Δημιουργήθηκε από: Διαχειριστής

O Δήμος έχει προχωρήσει στην παραγγελία καινούργιων και θα προχωρήσει στην άμεση αντικατάσταση τους το συντομότερο δυνατό.

Κλειστό

Κλειστό

πριν 2 χρόνια

Δημιουργήθηκε από: Διαχειριστής

O Δήμος έχει προχωρήσει στην αντικατάσταση τους .