Καταχωρήθηκε Γνωστοποιήθηκε Σε εξέλιξη Απαντήθηκε Κλειστό Στο αρχείο

Τεχνικά θέματα σπασμένο πεζοδρομιο

#107
Κλειστό
Αναρτήθηκε πριν 2 χρόνια

Περιγραφή αιτήματος:

ειναι σπασμενο και πρεπει να επιδιορθωθει
βρισκετε απεναντι απο ελληνικη τραπεζα προς πλατεια

Τοποθεσία:

Βασίλη Μιχαηλίδη, Αγ. Νάπα, Κύπρος

Πορεία Αιτήματος

Καταχωρήθηκε

Καταχωρήθηκε

πριν 2 χρόνια

Δημιουργήθηκε από: Ανώνυμος Χρήστης

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Τεχνικά θέματα

Γνωστοποιήθηκε

Γνωστοποιήθηκε

πριν 2 χρόνια

Δημιουργήθηκε από: Διαχειριστής

Tο αίτημα σας γνωστοποιήθηκε και διαβιβάστηκε στις αρμόδιες υπηρεσίες Τεχνικές Υπηρεσίες για ενέργεια

Κλειστό

Κλειστό

πριν 2 χρόνια

Δημιουργήθηκε από: Διαχειριστής

Τό πρόβλημα επιδιορθώθηκε