Καταχωρήθηκε Γνωστοποιήθηκε Σε εξέλιξη Απαντήθηκε Κλειστό Στο αρχείο

Τροχονομία Πάσαλο ποδηλατοδρομου

#108
Απαντήθηκε
Αναρτήθηκε πριν 2 χρόνια

Περιγραφή αιτήματος:

Επείγον
Ο πάσαλο απέναντι από Ζορμπά ειναι χάλια μετά την δήθεν επιδιόρθωση του στο έδαφος σε επικίνδυνη κλίση.

Τοποθεσία:

Μονοπέτρας, Αγ. Νάπα, Κύπρος

Πορεία Αιτήματος

Καταχωρήθηκε

Καταχωρήθηκε

πριν 2 χρόνια

Δημιουργήθηκε από: Ανώνυμος Χρήστης

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Τροχονομία

Απαντήθηκε

Απαντήθηκε

πριν 2 χρόνια

Δημιουργήθηκε από: Διαχειριστής

έχει επιδιορθωθεί. ευχαριστούμε για την επικοινωνία