Καταχωρήθηκε Γνωστοποιήθηκε Σε εξέλιξη Απαντήθηκε Κλειστό Στο αρχείο

Τροχονομία ΦΩΤΑ ΤΡΟΧΑΙΑΣ NISSI BEACH

#112
Κλειστό
Αναρτήθηκε πριν 2 χρόνια

Περιγραφή αιτήματος:

Τα φώτα τροχαίας δεν λειτουργούν!

Τοποθεσία:

E326, Ayia Napa, Κύπρος

Πορεία Αιτήματος

Καταχωρήθηκε

Καταχωρήθηκε

πριν 2 χρόνια

Δημιουργήθηκε από: Ανώνυμος Χρήστης

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Τροχονομία

Κλειστό

Κλειστό

πριν 2 χρόνια

Δημιουργήθηκε από: Διαχειριστής

Τα συγκεκριμένα Φώτα Τροχαίας έχουν επιδιορθωθεί