Καταχωρήθηκε Γνωστοποιήθηκε Σε εξέλιξη Απαντήθηκε Κλειστό Στο αρχείο

Τροχονομία Φώτα διαβασης

#116
Απαντήθηκε
Αναρτήθηκε πριν 2 χρόνια

Περιγραφή αιτήματος:

Προβληματικά τα φώτα διάβασης στο κεντρικό του Ζορμπά και τα φώτα στη επόμενη διάβαση

Τοποθεσία:

Μονοπέτρας, Αγ. Νάπα, Κύπρος

Πορεία Αιτήματος

Καταχωρήθηκε

Καταχωρήθηκε

πριν 2 χρόνια

Δημιουργήθηκε από: Ανώνυμος Χρήστης

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Τροχονομία

Γνωστοποιήθηκε

Γνωστοποιήθηκε

πριν 2 χρόνια

Δημιουργήθηκε από: Διαχειριστής

Tο αίτημα σας γνωστοποιήθηκε και διαβιβάστηκε στην αρμόδια υπηρεσία του Δήμου για άμεση επιδιόρθωση τους.

Απαντήθηκε

Απαντήθηκε

πριν 2 χρόνια

Δημιουργήθηκε από: Διαχειριστής

Ο Δήμος Αγίας Νάπας έχει προχωρήσει στην ζήτηση προσφορών για την αγορά καινούργιων φωτοβολταϊκών για αντικατάσταση των παλιών.