Καταχωρήθηκε Γνωστοποιήθηκε Σε εξέλιξη Απαντήθηκε Κλειστό Στο αρχείο

Γενική κατηγορία αιτημάτων Σκουπίδια στο δασάκι

#138
Γνωστοποιήθηκε
Αναρτήθηκε πριν 2 χρόνια

Περιγραφή αιτήματος:

Σκουπίδια, έπιπλα, υλικά οικοδόμων και άλλα στο δασάκι πού είναι κοντα το καταφύγιο σκύλων.

Τοποθεσία:

Τεύκρου Ανθία, Αγ. Νάπα, Τεύκρου Ανθία, Αγ. Νάπα, Κύπρος

Πορεία Αιτήματος

Καταχωρήθηκε

Καταχωρήθηκε

πριν 2 χρόνια

Δημιουργήθηκε από: Ανώνυμος Χρήστης

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Γενική κατηγορία αιτημάτων

Γνωστοποιήθηκε

Γνωστοποιήθηκε

πριν 2 χρόνια

Δημιουργήθηκε από: Διαχειριστής

To αίτημα σας γνωστοποιήθηκε και διαβιβάστηκε στην αρμόδια υπηρεσία (Υπηρεσία Καθαριότητας) για ανάλογη ενέργεια