Καταχωρήθηκε Γνωστοποιήθηκε Σε εξέλιξη Απαντήθηκε Κλειστό Στο αρχείο

Καθαριότητα Σκουπιδια

#157
Γνωστοποιήθηκε
Αναρτήθηκε πριν ένα χρόνο

Περιγραφή αιτήματος:

Δεν περισυλεγονται τα σκουπίδια σε περιοχή στην Τεύκρου άνθια στην Αγία Ναπα συχνά. Κάθε 10 μέρες συλλέγονται με αποτέλεσμα δισοσμια κλπ.

Τοποθεσία:

Μονοπέτρας, Αγ. Νάπα, Κύπρος

Πορεία Αιτήματος

Καταχωρήθηκε

Καταχωρήθηκε

πριν ένα χρόνο

Δημιουργήθηκε από: Ανώνυμος Χρήστης

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Καθαριότητα

Γνωστοποιήθηκε

Γνωστοποιήθηκε

πριν ένα χρόνο

Δημιουργήθηκε από: Διαχειριστής

o αίτημα σας γνωστοποιήθηκε και διαβιβάστηκε στην αρμόδια υπηρεσία (Υπηρεσία Καθαριότητας) για απόψεις και ενέργεια