Καταχωρήθηκε Γνωστοποιήθηκε Σε εξέλιξη Απαντήθηκε Κλειστό Στο αρχείο

Γενική κατηγορία αιτημάτων Καταστροφή σε γειτονιά Αγίας Ναπας

#175
Καταχωρήθηκε
Αναρτήθηκε πριν 8 μήνες

Περιγραφή αιτήματος:

Σκύλος ενός γείτονα συνεχώς χωρίς λουρί, πηγαίνει για τες ανάγκες του εξω απο σπίτια μας συνεχώς σε κοινόχρηστη περιοχή , η κατάσταση έχει γίνει χωρίς κοντρόλ, όλο το βράδυ γαβγίζει ασταμάτητα εδώ και αρκετό καιρό. Επίσης έχει γεμίσει την γειτονιά με γάτες και βρωμάει αφάνταστα!!!
Παρακαλούμε βοήθεια διότι η κατάσταση έχει ξεφύγει τα όρια

Τοποθεσία:

Γιουρι Κανγκαρι 16

Πορεία Αιτήματος

Καταχωρήθηκε

Καταχωρήθηκε

πριν 8 μήνες

Δημιουργήθηκε από: Ανώνυμος Χρήστης

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Γενική κατηγορία αιτημάτων