Καταχωρήθηκε Γνωστοποιήθηκε Σε εξέλιξη Απαντήθηκε Κλειστό Στο αρχείο

Υγειονομικά θέματα Σκουπίδια

#215
Καταχωρήθηκε
Αναρτήθηκε πριν 9 μήνες

Περιγραφή αιτήματος:

Έχει δημιουργηθεί ένα βουνό από σκουπίδια σακκούλες σε σημείο που δεν υπάρχει καλαθος σκουπιδιών στο πίσω μέρος του Nissi Elena, πίσω από το λιβανέζικο εστιατόριο κοντά στα φώτα του Nissi beach. Είναι στο μονοπάτι που χρησιμοποιούν οι ένοικοι του Nissi Elena για σύντομι προς τη λεωφόρο Νισσι.
Είναι εστία μόλυνσης κ ακαθαρσίας

Τοποθεσία:

XXRC+FPW Ayia Napa, Cyprus

Πορεία Αιτήματος

Καταχωρήθηκε

Καταχωρήθηκε

πριν 9 μήνες

Δημιουργήθηκε από: Ανώνυμος Χρήστης

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Υγειονομικά θέματα