Καταχωρήθηκε Γνωστοποιήθηκε Σε εξέλιξη Απαντήθηκε Κλειστό Στο αρχείο

Πράσινο Χόρτα στο πεζοδρομιο

#60
Κλειστό
Αναρτήθηκε πριν 3 χρόνια

Περιγραφή αιτήματος:

Υπάρχουν χόρτα στο πεζοδρόμιο της τευκρου άνθια θα πρέπει να το δειτε

Τοποθεσία:

Τεύκρου Ανθία, Αγ. Νάπα, Κύπρος

Πορεία Αιτήματος

Καταχωρήθηκε

Καταχωρήθηκε

πριν 3 χρόνια

Δημιουργήθηκε από: Ανώνυμος Χρήστης

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Πράσινο

Γνωστοποιήθηκε

Γνωστοποιήθηκε

πριν 3 χρόνια

Δημιουργήθηκε από: Διαχειριστής

Το αίτημα σας γνωστοποιήθηκε και διαβιβάστηκε στην αρμόδια υπηρεσία (Υπεύθυνο Καθαριότητας) για ενέργεια

Κλειστό

Κλειστό

πριν 3 χρόνια

Δημιουργήθηκε από: Διαχειριστής

Τα χόρτα έχουν κοπεί

Κλειστό

Κλειστό

πριν 3 χρόνια

Δημιουργήθηκε από: Διαχειριστής

Τα χόρτα έχουν κοπεί