Καταχωρήθηκε Γνωστοποιήθηκε Σε εξέλιξη Απαντήθηκε Κλειστό Στο αρχείο

Συντηρήσεις - Επιδιορθώσεις Πασαλλακια στη λεωφόρο Νησι

#61
Κλειστό
Αναρτήθηκε πριν 3 χρόνια

Περιγραφή αιτήματος:

Έχουν φύγει αρκετά Πασαλλακια στη λεωφόρο νησί

Τοποθεσία:

Λεωφ. Νησί, Αγ. Νάπα, Κύπρος

Πορεία Αιτήματος

Καταχωρήθηκε

Καταχωρήθηκε

πριν 3 χρόνια

Δημιουργήθηκε από: Ανώνυμος Χρήστης

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Συντηρήσεις - Επιδιορθώσεις

Γνωστοποιήθηκε

Γνωστοποιήθηκε

πριν 3 χρόνια

Δημιουργήθηκε από: Διαχειριστής

Το αίτημα σας γνωστοποιήθηκε και διαβιβάστηκε στην αρμόδια υπηρεσία (Τεχνική Υπηρεσία) για ενέργεια

Κλειστό

Κλειστό

πριν 3 χρόνια

Δημιουργήθηκε από: Διαχειριστής

Τό πρόβλημα επιδιορθώθηκε