Καταχωρήθηκε Γνωστοποιήθηκε Σε εξέλιξη Απαντήθηκε Κλειστό Στο αρχείο

Γενική κατηγορία αιτημάτων Kεραίες κινητής τηλεφωνίας

#83
Κλειστό
Αναρτήθηκε πριν 3 χρόνια

Περιγραφή αιτήματος:

Στο Δημο υπαρχουν καμουφλαρισμενες κεραίες κινητής τηλεφωνίας που εχω την εντιποση πως οι περισσοτερες ειναι και παρανομες δηλαδη χωρις την αδεια σας....... Τελος παντον
Θα σας μιλήσω συγκεκριμένα για την κεραία που με ενδιαφέρει. ... Αναφέρομαι στην Κεραία πάνω από το Milies apartments κοντά στο δημαρχείο στην οδό Γιάννη Ρίτσου -Αγίας Μαύρης .....Εκτός του ότι είναι πολύ κατοικημένη περιοχή γύρω είναι γεμάτη πολυκατοικιες με μικρά παιδιά και φαντάζομαι γνωρίζεται πόσο επιβλαβής είναι αυτά τα ραδιενεργά κύματα για την υγεια τους επισης
είναι και παρα πολλυ κοντά στην θάλασσα περίπου 5 λεπτά μακριά άρα ίσως διαταρασει (φανταζομαι ) και την βιοποικιλοτητα του χώρου
Για την συγκεκριμενη κεραια μαλιστα πριν ενα χρονο και περισσοτερο σας παρουσιασαμε σαν γειτονια ξανα το παραπονο με χαρτι υπογεγραμενο απο ολους τους επηρεαζομενους αλλα δεν ειδαμε καμια ενεργεια απο το δημο η τουλαχιστον δεν μας γνωστοποιηθηκε .....και ζουμε καθημερινα υπο τα ραδιενεργα κυμματα που εκπεμπει η συγκεκριμενη κεραια ...

Τοποθεσία:

Γιάννη Ρίτσου, Αγ. Νάπα, Κύπρος

Πορεία Αιτήματος

Καταχωρήθηκε

Καταχωρήθηκε

πριν 3 χρόνια

Δημιουργήθηκε από: Ανώνυμος Χρήστης

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Γενική κατηγορία αιτημάτων

Γνωστοποιήθηκε

Γνωστοποιήθηκε

πριν 3 χρόνια

Δημιουργήθηκε από: Διαχειριστής

Tο αίτημα σας γνωστοποιήθηκε και διαβιβάστηκε στην αρμόδια υπηρεσία Τεχνικές Υπηρεσίες για ενέργεια και απόψεις.

Κλειστό

Κλειστό

πριν 3 χρόνια

Δημιουργήθηκε από: Διαχειριστής

Με απόφαση του Δημοτικού Συμβουλίου έχουν ήδη ληφθεί δικαστικά μέτρα για την τοποθέτηση κεραιών χωρίς τις απαιτούμενες άδειες