Καταχωρήθηκε Γνωστοποιήθηκε Σε εξέλιξη Απαντήθηκε Κλειστό Στο αρχείο

Γενική κατηγορία αιτημάτων Καταχρηση Πεζοδρομιον

#84
Απαντήθηκε
Αναρτήθηκε πριν 3 χρόνια

Περιγραφή αιτήματος:

Στην Λεωφορο Nissi Avenue καποια καταστηματα τοις περισσοτερες φορες Souvenir Shops καταχραζονται το δημοσιο πεζοδρομιο....τοποθετουν τα προιοντα τους εκει χωρις να αφηνουν πολυ ελεφθερο πεζοδρομιο για τους πεζους με ! Μα ειναι απαραδεκτο να το επιτρεπεται αυτο !

Τοποθεσία:

Λεωφ. Νησί, Αγ. Νάπα, Κύπρος

Πορεία Αιτήματος

Καταχωρήθηκε

Καταχωρήθηκε

πριν 3 χρόνια

Δημιουργήθηκε από: Ανώνυμος Χρήστης

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Γενική κατηγορία αιτημάτων

Γνωστοποιήθηκε

Γνωστοποιήθηκε

πριν 3 χρόνια

Δημιουργήθηκε από: Διαχειριστής

Το αίτημα σας γνωστοποιήθηκε και διαβιβάστηκε στις αρμόδιες υπηρεσίες Τροχονομική Υπηρεσία και Τεχνικές Υπηρεσίες για απόψεις.

Απαντήθηκε

Απαντήθηκε

πριν 3 χρόνια

Δημιουργήθηκε από: Διαχειριστής

Ο Δήμος έχει ενισχύσει το Τμήμα Τροχονομίας του Δήμου και έχει αρχίσει εκστρατεία καταπολέμησης των φαινομένων αυτών . Παρακαλώ εάν υπάρχει πρόβλημα σε συγκεκριμένο χώρο να μας αποσταλεί.