Added Confirmed Pending Replied Closed Archived

Cleanliness ΚΑΤΑΛΗΨΗ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΩΝ

#152
Replied
Posted one year ago

Description:

ΓΕΙΑ ΣΑΣ

ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΗΞΕΡΑ ΕΑΝ Ο ΔΗΜΟΣ ΕΝΟΙΚΙΑΖΕΙ ΤΑ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΣΤΗΣΙΜΟ ΛΑΙΚΩΝ ΑΓΟΡΩΝ ΕΦΟΣΟΝ ΑΠΟ ΟΤΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙ ΤΟ ΔΗΜΟΣΙΟ ΧΩΡΟ ΓΙΑ ΠΩΛΗΣΕΙΣ ΔΙΑΦΟΡΩΝ ΕΙΔΩΝ....

Location:

Marina, Αγ. Νάπα, Κύπρος

Request Process

Added

Added

one year ago

Created by: Ανώνυμος Χρήστης

Initial entry into the category Cleanliness

Confirmed

Confirmed

one year ago

Created by: Διαχειριστής

Tο αίτημα σας γνωστοποιήθηκε και διαβιβάστηκε στις αρμόδιες υπηρεσίες για απόψεις .

Replied

Replied

one year ago

Created by: Διαχειριστής

Το συγκεκριμένο υποστατικό έχει προειδοποιηθεί από το Δήμο με λήψη νομικών μέτρων και του έχει δοθεί διορία για μετακίνηση. Εάν δεν μετακινηθούν τότε ο Δήμος θα προχωρήσει σε λήψη νομικών μέτρων εναντίον του.