Added Confirmed Pending Replied Closed Archived

Hygiene matters Σκουπίδια

#215
Added
Posted 10 months ago

Description:

Έχει δημιουργηθεί ένα βουνό από σκουπίδια σακκούλες σε σημείο που δεν υπάρχει καλαθος σκουπιδιών στο πίσω μέρος του Nissi Elena, πίσω από το λιβανέζικο εστιατόριο κοντά στα φώτα του Nissi beach. Είναι στο μονοπάτι που χρησιμοποιούν οι ένοικοι του Nissi Elena για σύντομι προς τη λεωφόρο Νισσι.
Είναι εστία μόλυνσης κ ακαθαρσίας

Location:

XXRC+FPW Ayia Napa, Cyprus

Request Process

Added

Added

10 months ago

Created by: Ανώνυμος Χρήστης

Initial entry into the category Hygiene matters