Added Confirmed Pending Replied Closed Archived

Traffic Warden Διπλές κίτρινες γραμμές

#154
Closed
Posted one year ago

Description:

Μπορώ να γνωρίζω για ποιό λόγο δεν υπάρχουν διπλές κίτρινες γραμμές στον συγκεκριμένο πολυσύχναστο δρόμο? Μήπως για να εξυπηρετούμε τα ξενοδοχεία που έχουν 200 δωμάτια αλλά μόνο 5 θέσεις παρκινγκ? Μήπως για να εξυπηρετούμε τα λεωφορεία που σταματούν στο δρόμο ή και στο αλτ για να κατεβάσουν τουρίστες στα ξενοδοχεία? Ή μήπως για να εξυπηρετούμε τα καταστήματα τετράτροχων έτσι ώστε να παρκάρουν στο δρόμο και να μας κάνουν τη ζωή ακόμη πιο δύσκολη απ’ όσο μας την κάνουν ήδη?

Location:

Nissi Ave 38, Ayia Napa, Κύπρος

Request Process

Added

Added

one year ago

Created by: Ανώνυμος Χρήστης

Initial entry into the category Traffic Warden

Confirmed

Confirmed

one year ago

Created by: Διαχειριστής

Το αίτημα σας γνωστοποιήθηκε και διαβιβάστηκε στην αρμόδια υπηρεσία για απόψεις και ενέργεια.

Closed

Closed

one year ago

Created by: Διαχειριστής

Στον συγκεκριμένο δρόμο υπάρχουν διπλές κίτρινες γραμμές οι οποίες όμως έχουν ξεθωριάσει. Λόγω του ότι η συντήρηση των δρόμων ανήκει στα Δημόσια Έργα έχουν ήδη ειδοποιηθεί από τον Δήμο και θα προχωρήσουν άμεσα στην αναγκαία συντήρηση τους.