Added Confirmed Pending Replied Closed Archived

Traffic Warden Η κατάσταση με τα λεωφορεία έχει ξεφύγει.

#155
Closed
Posted one year ago

Description:

Τα λεωφορεία έως πότε θα παρκάρουν όπου θέλουν?
Στην πρώτη φωτογραφία το λεωφορείο πάρκαρε ακριβώς μπροστά στο αλτ και έπρεπε να περιμένω 5 λεπτά μέχρι να κατεβάσει τους τουρίστες. Το αποκορύφωμα δε, είναι το θράσος τους! Ενώ ακριβώς απέναντι τους χτίσαμε και στάση, δεν τους νοιάζει καν. Όπου γουστάρουν θα παρκάρουν.
Η δεύτερη φωτογραφία είναι στο πάρκινγκ του Μουσείου θάλασσα. Του κόρναρα για να φύγει έτσι ώστε να μπορέσω να περάσω, και μου κόρναρε πίσω. Τόσο θράσος! Παρακαλώ όπως λάβετε τα απαραίτητα μέτρα. Επίσης αποστέλνω επιστολή στο Διευθυντή Τροχαίας Αρχηγείου περί του ζητήματος.

Location:

Ευαγόρου 14, Αγ. Νάπα, Κύπρος

Request Process

Added

Added

one year ago

Created by: Ανώνυμος Χρήστης

Initial entry into the category Traffic Warden

Confirmed

Confirmed

one year ago

Created by: Διαχειριστής

Το αίτημα σας γνωστοποιήθηκε και διαβιβάστηκε στην αρμόδια υπηρεσία για απόψεις.

Closed

Closed

one year ago

Created by: Διαχειριστής

Ο Δήμος προχωρά σε καθημερινές καταγγελίες για το συγκεκριμένο θέμα.