List of Complaints

Search

Added Confirmed Pending Replied Closed Archived

Cleanliness Σκουπιδια

#157
Confirmed
Posted one year ago

Description:

Δεν περισυλεγονται τα σκουπίδια σε περιοχή στην Τεύκρου άνθια στην Αγία Ναπα συχνά. Κάθε 10 μέρες συλλέγονται με αποτέλεσμα δισοσμια κλπ.

Location:

Μονοπέτρας, Αγ. Νάπα, Κύπρος

Request Process

Added

Added

one year ago

Created by: Ανώνυμος Χρήστης

Initial entry into the category Cleanliness

Confirmed

Confirmed

one year ago

Created by: Διαχειριστής

o αίτημα σας γνωστοποιήθηκε και διαβιβάστηκε στην αρμόδια υπηρεσία (Υπηρεσία Cleanlinessς) για απόψεις και ενέργεια