Added Confirmed Pending Replied Closed Archived

General Καταστροφή σε γειτονιά Αγίας Ναπας

#175
Added
Posted 2 months ago

Description:

Σκύλος ενός γείτονα συνεχώς χωρίς λουρί, πηγαίνει για τες ανάγκες του εξω απο σπίτια μας συνεχώς σε κοινόχρηστη περιοχή , η κατάσταση έχει γίνει χωρίς κοντρόλ, όλο το βράδυ γαβγίζει ασταμάτητα εδώ και αρκετό καιρό. Επίσης έχει γεμίσει την γειτονιά με γάτες και βρωμάει αφάνταστα!!!
Παρακαλούμε βοήθεια διότι η κατάσταση έχει ξεφύγει τα όρια

Location:

Γιουρι Κανγκαρι 16

Request Process

Added

Added

2 months ago

Created by: Ανώνυμος Χρήστης

Initial entry into the category General